сряда, 5 септември 2012 г.

Реферали

Здравейте приятели това е извън графитите,но имам нужда от помощ набирам реферали за NeoBux всеки който може нека стане мой реферал.Просто кликнете на този линк и отидете на "register now" регистрирайте се и кликайте на рекламите това е готово.Моля ви балгодаря предварително.

3D GrAFITTI

петък, 20 юли 2012 г.




Освен обикновените графити има и 3D графити

Един графит

сряда, 18 юли 2012 г.

Графит на който пише GRAFITTI

Видео за графитите


Обикновено графитите се правят по влаковете и по метрата.

Една песен за графитите

вторник, 17 юли 2012 г.


Първи стъпки при правенето на тагове


В тази публикация ще ви дам няколко полезни съвети при правенето на един таг.Ето това са моите три тага (най-отгоре).Отначало се упражнявайте на лист като моя.Учете се да ги правите бързо защото когато се тагвате на някой нов блок ако ви видят хора лошо ви се пише.Тагът CooL (вторият) e обикновен докато таговете SKY (третият) и FIRE (четвъртият) са графитни.Наричат се така защото при графитите има такива стрелки.Когато си измисляте обикновеният таг си купете пернаментен маркер (има такива в книжарниците) повечето маркери с които хората се тагват са черни е ако искате може да си купите и друг цвят но повечето са черни.И това бяха първите ви стъпки за готин таг.Измислете си някой супер як таг и отивайте до най близкия блок отзад и драскайте без да ви видят.

Едни готини кецове


Ето едни "графитни кецове" ако може да се нарекът така :D

Един таг на джипа :D

Български таг на един джип

Български Графити









































С тези снимки искам да ви покажа колко са талантливи Българите с рисуването на графити